Włosy pani lato

Cameron Diaz - typowa pani latoPani lato ma cerę w odcieniu porcelany. Jej skóra jest często bardzo blada, z chłodnym i różowym odcieniem. Naczynka są często zmorą kobiety lata. Pani lato ma też skórę w odcieniu oliwkowym, dość zimnym. Piegi na jej skórze mają odcień szary, nigdy złoty. Pani lato ma oczy w kolorze szarym, niebieskim, fiołkowym albo piwnym. Oprawa oczu pani lata nie jest zbyt ciemna, raczej popielata.

Włosy pani lato są albo jasne albo też ciemne poprzez gamę brązów, po czerń.

Co wyróżnia ten typ urody to kolor włosów zawsze w chłodnym odcieniu, bez grama rudości, czy złota. Wśród Polek dominuje typ chłodnej blondyny, jeśli chodzi o kobietę lato.

Barwy wiosny zostały tu przytłumione, niejako wypalone, spłowiałe przez ostre, letnie słońce. Taka jest pani lato i jej typ urody.

Pani lato najlepiej w krótkich fryzurkach, które dodadzą jej pazura. Taka stylizacja włosów jest niezwykle korzystna dla delikatnej, letniej urody.

Jej uroda jest wystarczająco łagodna i może sprawiać wrażenie mdłej, warto więc ją podkreślić, wyostrzyć, dodać wyrazu. Farbowanie włosów powinno być więc przemyślane.  Jeśli włosy długie, to raczej do ramion. Wystrzegaj się upięć i koków, bo dodają Ci lat.  Pani lato musi unikać kolorów złotych, jeśli farbujesz włosy miej to na uwadze.

Popiel, chłodny blond, brąz w odcieniu beżu i kakao, to kolory włosów dla Ciebie doskonałe.

Jedyny dozwolony rudy, to kolor maliny – żywy ognisty i raczej chłodny. Pani lato dobrze wygląda w pasemkach, ale też w chłodnych odcieniach. Taka koloryzacja włosów jest dla pani lato najbardziej korzystna.  Pamiętaj o tym , dobierając fryzurę dla siebie.

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj swój komentarz