Fryzury na zimę 2011-2012

W drugiej części artykułu fryzury na sezon jesień – zima 2011/2012 znajdziecie zestaw kolejnych supermodnych fryzur. Nadchodzące miesiące to ukłon w stronę kobiecości. Zarówno fryzury jak i kolory włosów będą bardzo stylowe i naturalne. Ponadto każda z proponowanych fryzur nie wymaga od nas wielkiego zaangażowania i wielu godzin spędzonych przed lustrem. Sezon jesień – zima 2011/2012 stawia na naturalny i prosty look.

Przedziałek na środku to propozycja dla wszystkich posiadaczek długich, prostych włosów. Niezależnie od koloru, włosy mają być świeże, lśniące i luźno opadające na ramiona i plecy. Luźne i proste włosy z przedziałkiem po środku wyglądają bardzo kobieco i pasują niemal do każdego kształtu twarzy. Dodatkową zaletą tej prostej fryzury jest fakt, że każda z nas będzie wyglądać w niej szczuplej. Chcąc trzymać się trendów, pamiętajmy: przedziałek musi być długi, włosy najlepiej proste, koniecznie lśniące. Chcąc podkręcić look, możemy skusić się na lekkie fale od wysokości uszu.

 

Fryzury na sezon jesień zima 2011/2012 to również propozycja dla posiadaczek krótkich, chłopięcych fryzur. Włosy krótkie nosimy zaczesane do góry. To rockowa wersja letniej fryzurki w stylu pixie. Teraz tę grzeczną fryzurkę nosimy w stylu męskim. Mocno wycieniowaną grzywkę podnosimy do góry, tworząc zawadiackiego irokeza. W wersji ugrzecznionej pozwalamy grzywce swobodnie opadać na całe czoło.

Ostatnim trendem jest koński ogon. W tym sezonie mamy do dyspozycji każdy wariant tej klasycznej fryzury. Bez względu na to czy kucyk będzie upięty nisko, czy bardzo wysoko – każdy koński ogon będzie spełniał wymagania mody w tym sezonie. By fryzura była modna, włosy powinny być proste i gładko zaczesane do tyłu. Koński ogon zdecydowanie powinien być długi, prosty i gładki. Wiążemy go gumką, którą następnie zasłaniamy owiniętym wokół pasmem włosów. By podkręcić wygląd, możemy założyć na głowę modne w tym sezonie opaski (najlepsze będą te wykonane z aksamitu).

 

 

 

Tagi: , , , , ,

One Response to “Fryzury na zimę 2011-2012”

  1. babzi Says:

    ubogi post, poruszajacy temat tylko i wyłacznie dlugich prostych wlosow, a co z lokami ktore wciaz pelnia triumf, co z krotkimi wlosami i srednimi…

Dodaj swój komentarz